Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibol Motoru rzucił się z pięściami na dziennikarza Polsatu (wideo)

Utworzony przez xxx, 5 czerwca 2009 r. o 19:34
Nie chodze po innych forach innych gazet ale wydaje mi sie ze w Lublinie jest najwieksza polewka z klubu pilkarskiego wsrod mieszkancow:) jak te tluki chca ludzi przyciagnac zasmiecajac miasto tymi swoimi durnymi plakatami jak sie 3/4 z nich smieje i z klubu tez. Dajcie sobie spokoj tluki niech sie fanatyk moturynki tak nie spina i nie rzadzi na forum i nie rozlicza wszystkich ze wszystkiego bo to zal patrzec:) wasz ciagly tekst na forum "jeden browar mniej..." i ble ble ble wescie jeden browar wiecej i sie do bystrzycy rzuccie z mostu na zygmutnowskich wiecej pozytku bedzie:) niz te wasze smieszne 3 zl na plakaty oprawy czy wypiski jelopow co sie dali zlapac hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodze po innych forach innych gazet ale wydaje mi sie ze w Lublinie jest najwieksza polewka z klubu pilkarskiego wsrod mieszkancow:) jak te tluki chca ludzi przyciagnac zasmiecajac miasto tymi swoimi durnymi plakatami jak sie 3/4 z nich smieje i z klubu tez. Dajcie sobie spokoj tluki niech sie fanatyk moturynki tak nie spina i nie rzadzi na forum i nie rozlicza wszystkich ze wszystkiego bo to zal patrzec:) wasz ciagly tekst na forum "jeden browar mniej..." i ble ble ble wescie jeden browar wiecej i sie do bystrzycy rzuccie z mostu na zygmutnowskich wiecej pozytku bedzie:) niz te wasze smieszne 3 zl na plakaty oprawy czy wypiski jelopow co sie dali zlapac hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodze po innych forach innych gazet ale wydaje mi sie ze w Lublinie jest najwieksza polewka z klubu pilkarskiego wsrod mieszkancow:) jak te tluki chca ludzi przyciagnac zasmiecajac miasto tymi swoimi durnymi plakatami jak sie 3/4 z nich smieje i z klubu tez. Dajcie sobie spokoj tluki niech sie fanatyk moturynki tak nie spina i nie rzadzi na forum i nie rozlicza wszystkich ze wszystkiego bo to zal patrzec:) wasz ciagly tekst na forum "jeden browar mniej..." i ble ble ble wescie jeden browar wiecej i sie do bystrzycy rzuccie z mostu na zygmutnowskich wiecej pozytku bedzie:) niz te wasze smieszne 3 zl na plakaty oprawy czy wypiski jelopow co sie dali zlapac hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodze po innych forach innych gazet ale wydaje mi sie ze w Lublinie jest najwieksza polewka z klubu pilkarskiego wsrod mieszkancow:) jak te tluki chca ludzi przyciagnac zasmiecajac miasto tymi swoimi durnymi plakatami jak sie 3/4 z nich smieje i z klubu tez. Dajcie sobie spokoj tluki niech sie fanatyk moturynki tak nie spina i nie rzadzi na forum i nie rozlicza wszystkich ze wszystkiego bo to zal patrzec:) wasz ciagly tekst na forum "jeden browar mniej..." i ble ble ble wescie jeden browar wiecej i sie do bystrzycy rzuccie z mostu na zygmutnowskich wiecej pozytku bedzie:) niz te wasze smieszne 3 zl na plakaty oprawy czy wypiski jelopow co sie dali zlapac hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozefie siedz w domu lepiej i sie nie wychylaj... popisales sie swietna anegdota. napinasz sie tylko na forum a jak masz jakis problem z tym panem w zoltej koszulce to mu idz to powiedz. najlepiej jest siedziec w domu, kisic ogora i sie anonimowo wypowiadac w internecie... gejem jestes pewnie ty i smuty pier**lisz za przeproszeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miałbys odwagi powiedzieć mu tego w twarz śmier.dzielu - napinaczu internetowy. jestes ZEREM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego robicie nagonkę i rozkręcacie temat??? Zamiast opisać nieudolne działania miasta, które powinno pomagać klubom piłkarskim takim jak Motor czy Lublinianka w szukaniu sponsorów??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty juzef i inni! antyMotorowcy!!z was to kupa gowna jest tak naprawde!pomieszkajcie sobie w Krakowie. czy /lodzi to zobaczycie jacy sa tam kibole hehe! tam za takie wpisy jak wy tu to wpier*** murowane!kibole cracovi i wisly napier***aja sie po calym krakowie a wy mowicie ze kibole Motoru to taka zjabana banda !Fakt faktem ze fani Motoru nie umieli sie zachowac ale juz sie troche to zmienilo!co do klubu , to jesli macie pomysl jak zaorac szefow klubu Motor to dzaialajcie , ale zeby to wyszlo z kozyscia!!! najlepiej siedziec w domu jako obserwator i nic nie robic!!!ku***y zalosne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Józef napisał:
W ostatnich sekwencjach filmiku widać jak pan w zażółconej koszulinie z bólem łapie się za ucho. Niech was nie zmyli ten gest, nie jest to w istocie ruch w stylu macho. O nie. Ten pan zgubił po prostu kolczyk w uchu, co jest o tyle istotne, że był to umówiony znak sygnał w klubie gejowskim na Starym Mieście. Mieli tam pojechać we trzech zajefajną Dacią Logan ( oczywiście z pizgiem opon- to ta ciemna trumna w tle), ale jak się okazało nie zostali wpuszczeni z powodu braku owego feralnego kolczyka. Jak się okazuje okaz już wtedy antycypował przyszłe wydarzenie. By the way. Grochmal (to ten pan w czarnym policyjnym kaszkiecie i niegdyś żółtej koszulce oraz spodenkami z promocyjnym dodatkowym paskiem) nosi zdecydowanie nie polskie nazwisko. Proszę o propozycje pochodzenia osobnika. Liga czuwa liga radzi, liga rodzin cię nie zdradzi, alleluja RKS- zdechł pies
Kolejny mocny w gębie. Siedzi sobie taki przed monitorem i się napina (zapewne jest ze Stalowej ;p). 100% poparcia dla kibica (nie żadnego kibola) na filmiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo panie P.))))JEBAC POLSAT!!!JEBAC WSZYSTKICH pier***ONYCH KONFIDENTOWW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny mocny w gębie. Siedzi sobie taki przed monitorem i się napina (zapewne jest ze Stalowej ;p). 100% poparcia dla kibica (nie żadnego kibola) na filmiku. Na tym filmie widać cała prawdę. Pismak prowokuje, wypuszcza brednie na światło dzienne i sprawia, że ludzie boją się pójść na Zygmuntowskie, bo sądzą, że kibice Motoru do bandyci itp. - JEDNA, WIELKA BREDNIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Trzech reporterzy Polsatu spotkali w siedzibie klubu w Lublinie" Co oznacza to zdanie Panie Redaktorze??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takie zachowanie dziennikarzyny, aferanta szukającego sensacji w każdej nawet błahej sprawie, reakcja mężczyzny w żółtej koszulce była jak najbardziej prawidłowa. STOP zniewieściałym dziennikarzom zaczepiającym i prowokującym niewinnych ludzi. Gdyby mnie obrażał i zarzucał mi podobne rzeczy pewnie bym się nie opanował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takie zachowanie dziennikarzyny, aferanta szukającego sensacji w każdej nawet błahej sprawie, reakcja mężczyzny w żółtej koszulce była jak najbardziej prawidłowa. STOP zniewieściałym dziennikarzom zaczepiającym i prowokującym niewinnych ludzi. Gdyby mnie obrażał i zarzucał mi podobne rzeczy pewnie bym się nie opanował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takie zachowanie dziennikarzyny, aferanta szukającego sensacji w każdej nawet błahej sprawie, reakcja mężczyzny w żółtej koszulce była jak najbardziej prawidłowa. STOP zniewieściałym dziennikarzom zaczepiającym i prowokującym niewinnych ludzi. Gdyby mnie obrażał i zarzucał mi podobne rzeczy pewnie bym się nie opanował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takie zachowanie dziennikarzyny, aferanta szukającego sensacji w każdej nawet błahej sprawie, reakcja mężczyzny w żółtej koszulce była jak najbardziej prawidłowa. STOP zniewieściałym dziennikarzom zaczepiającym i prowokującym niewinnych ludzi. Gdyby mnie obrażał i zarzucał mi podobne rzeczy pewnie bym się nie opanował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot i cała wolnośc słowa u konkurencji! Moja wypowiedź nie została opublikowana cóż Dziennik Wschodni jak widzę stosuje cenzurę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do naczelnego cenzora Dziennika Wschodniego. Jako pracownik branży medialnej na agresywne zachowanie dziennikarza Polsatu zareagował bym podobnie. Nic nie usprawiedliwia psychologicznej agresji dziennikarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
motor właśnie pokazał, gdzie jest jego miejsce... jako kibic z lublina cieszę się, przynajmniej wstydu nie będzie w nast. sezonie...
Klasyczny przykład "kibica" - "dobrze, że spadli", "won patałachy", "rozgonić drużynę na cztery wiatry"... szkoda komentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jeszcze zaangażowanie, czy już reżyseria pod z góry ustaloną tezę? Dziennikarz Polsatu nie ma sobie nic do zarzucenia. Szkoda, bo pytania, które zadał do bezstronnych nie należą i nie wiem jak można było liczyć na to, że staną się przyczynkiem do poważnej rozmowy. Czy dyskutowałbym z człowiekiem, który rozpoczyna konwersację w taki sposób? Nie, ale też z pięściami bym się nie rzucił. Dlatego zachowanie kibica budzi mój niesmak i zażenowanie. Zwyczajnie się Pan skompromitował! Problem w tym, że podobne odczucia budzi we mnie zaprezentowany styl pracy redaktora. Tyle w tym dziennikarstwa, ile kibica w nagabywanym kibicu. Panie Redaktorze, pozwolę sobie jednak zapytać: - Dlaczego zachowywał się Pan jak tani prowokator? Czy liczył Pan, że zostanie pobity, a operator kamery nagra hitowy materiał? Tomasz Stawecki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...